Обяви 0 За нас Контакти
Продава КЪЩА
град София, Център
750 000 €
1 466 872.50 лв.

(3 333 €, 6 518.78 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 8:53 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 255 пъти.
Площ:
225 m2
Двор:
352 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1930 - 1939 г.

Описание на имота:

Предлагаме за продажба триетажна къща в централната част на гр.София-ул.Родопи.
Ток,вода,канализация налични в имота.
Къщата е подходяща както за живеене,така и за покупка с цел инвестиция.
За контакти:Екоимоти:0897463810 Георгиева,0899901017 Манова
Особености
Тухла
За контакт:
0899901017
Агенция:
ЕКОИМОТИ
0893669881
ЕКОИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2007 г.
ecoproperties.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр.София,бул.Прага 12,ЕИК 175193856
http://www.ecoimoti-bg.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
град София, Център
Обява: 1j177813319902074

750 000 €
1 466 872.50 лв.
История на цената
(3 333 €, 6 518.78 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност